герб Волноваха
Волновахский городской портал


Главная
Добавить новость!
2021-04-17 [10:33:47]
Разделы сайта

ГНИ информирует...

О Волновахе
История города
История города (укр) Информация о районе
Природные территории
Большие и малые села
Села и посёлки (укр)
Карты, схемы
Расписание поездов
Расписание электричек
Расписание автобусов
Банки, банкоматы
Такси
Отдых, развлечения
Провайдеры, сети
Мобильная связь
Телевидение
Кабельное ТВ
Радиостанции
Архив форума
Карта сайта
Библиотеки, музеи
Газеты
Учебные заведения
Организации города
Достопримечательности:
Великоанадольский лес
Дендрарий
Лесной колледж
Музей леса
Монастырь

Архив новостей

Друзья сайта

Устав территориальной громады

Форум

Фотогалерея

Поиск работы

Погода в Волновахе

Фирмы, организации

Спорт у Волноваському районі

На території району працює  Комплексна ДЮСШ «Колос» та Районна ДЮСШ  з 16 тренерами-викладачами в яких займаються 884 учнівської молоді (в порівнянні з 2006 роком зросло на 225 чол.)  по видам спорту: гирьовий спорт, дзюдо, футбол, греко-римська, вільна  боротьба, тхеквондо, важка атлетика, пауерліфтінг, самбо, бокс, волейбол, баскетбол.  

В 2007 році проведена робота по наданню ДЮСШ «Колос» статусу юридичної особи. Була введена додаткова ставка директора школи.

Фінансування двох шкіл здійснюється за рахунок районного бюджету в повному обсязі у 2007році  в сумі 391тис.грн.  у 2008 році  в сумі 600 тис.грн. на утримання та навчально-тренувальну роботу. Крім цього у 2007р.  були придбано спортивного інвентарю на 8 тис. ово.. за рахунок спонсорських коштів.

У 2007 році відкрито міський центр «Спорт для всіх» зі штатною одиницею.

Підготовлено в 2007 р. спортсменів: масових розрядів , ІІ та ІІІ розряд – 192, І –розрядів – 8   , кандидатів у майстри спорту мс-6,  майстрів спорту -  1  

В районі працюють 3 спортивні, молодіжні клуби:

  1. Молодіжна громадська організація  Спортивний клуб «Фрістайл» в якому займається за місцем проживання  кікбоксінгом, тхеквандо, боксом та ушу   70 чоловік .
  2. Волноваський районний молодіжний громадський клуб з греко римської  боротьби  «Олімпік» , в якому ово троїцькеу ово троїц 40 чол.
  3.   Волноваський  районний  громадський клуб федерації східних єдиноборств «Шотокан» за місцем навчання займається 60 чол.вік.
В м.Волноваха працює рада ветеранів спорту, яку очолює ово трої М.П. відмінник народної освіти з фізичної культури та спорту. Календарним планом  спортивно-масових заходів  у 2007 р. були включені та проведені 3 районних змагань серед ветеранів (футбол, шахи, гирьовий спорт). В них прийняло участь 63 чол. З 85 учасників ради ветеранського руху. Всі змагання проведені за рахунок відділу з нагородженням грамотами та призами.

Ветерани спортивного руху району з гирьового спорту та важкої атлетики приймають участь в обласних, Всеукраїнськиї і міжнародних змаганнях. Так Міщенко В.К. на протязі року приймав участь в чемпіонаті Європи та Миру з важкої атлетики та став призером цих змагань за рахунок місцевих коштів. ово т Е. – в кубкі України  з важкої атлетики посів І місце. Сахно С.В. – в чемпіонаті світу серед ветеранів посів І місце.

В районі діють Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2007-2011 роки, Комплексна Програма розвитку футболу на 2003-2008 роки та заходи щодо Державної Програми «Тренер»,  склалась система проведення багатоступеневих спортивно-масових заходів в тому числі зі спортивного туризму та орієнтуванню. Проведено 56 районних спортивно-масових заходів. В яких прийняло участь 7450 чол. . Основними змаганнями стало проведення  Спортивних ігор району серед КФК промислових та сільськогосподарських підприємств з 11 видів спорту,  Першість району серед загальноосвітніх шкіл району, Спартакіади школярів 1994-95 р.н.

Крім вищеназваних змагань було проведено районні змагання на кубок з міні-футболу, на приз райкому профспілки робітників АПК, зимова першість з міні футболу, спартакіаду серед державних службовців, турніри  з волейболу серед жіночих команд, спартакіаду секред підприємств міста Волноваха, кубки меру з різних видів спорту, змагання з важкоатлетичних видів спорту «Волноваський богатир», змагання серед займаючихся в спортивних клубах району. А також Серед шкільної молоді: на приз «Шкіряний м’яч» з футболу, змагання з різних видів спорту присвячених Дню захисту дитини, Дню визволення Донбасу, Дню м. Волноваха, Дню робітника фізичної культури та спорту ( з гирьового спорту, волейболу, баскетболу, шахів, шашок, настільного тенісу, легкої атлетики, перетягування канату, футболу, міні футболу, та показові виступи спортсменів ДЮСШ та клубів на цих заходах).

В канікулярний період  проведені змагання серед різних верст учнів та  фізкультурно-масові заходи «Козацьких ігор», спортивно-розважальні конкурси «Тато, мама, я – спортивна сім’я» та в травні місяці військово спортивна гра «Майбутній воїн». На протязі року в селах та селищах району проводяться змагання з національної боротьби «Куреш», гирьового спорту, армреслінгу, перетягуванню канату. В 5 селах та селищах району традиційно була проведена акція «Спорт проти наркоманії та дитячої злочинності» з метою пропаганди здорового способу життя. Залучення учнівської молоді до занять фізичної культури та спорту. Кращі спортсмени ДЮСШ в акції провели показові виступи з різних видів спорту ( тхеквондо, гирьового спорту, кікбоксінгу, карате, пауерліфтінгу та важкої атлетики), а тренера виступали з лекціями та бесідами.     Всі районні змагання фінансувалися за рахунок відділу та спортсмени переможці нагороджувалися грамотами, кубками, подарунками,  спортивним інвентарем. 

Вся спортивна база, яка знаходиться на території району відповідає санітарно-гігієнічним умовам.  58 спортивних залів перевірені комісією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та з представниками відділу освіти Спортивна база ЗОШ району приведена в робочий стан.Источник: сайт Волновахской райгосадминистрации

Адрес текущей страницы: www.volnov.org.ua

Рекомендуем: Живые фонтаны винница.