герб Волноваха
Волновахский городской портал


Главная
Добавить новость!
2020-05-27 [14:11:20]
Разделы сайта

ГНИ информирует...

О Волновахе
История города
История города (укр) Информация о районе
Природные территории
Большие и малые села
Села и посёлки (укр)
Карты, схемы
Расписание поездов
Расписание электричек
Расписание автобусов
Банки, банкоматы
Такси
Отдых, развлечения
Провайдеры, сети
Мобильная связь
Телевидение
Кабельное ТВ
Радиостанции
Архив форума
Карта сайта
Библиотеки, музеи
Газеты
Учебные заведения
Организации города
Достопримечательности:
Великоанадольский лес
Дендрарий
Лесной колледж
Музей леса
Монастырь

Архив новостей

Друзья сайта

Устав территориальной громады

Форум

Фотогалерея

Поиск работы

Погода в Волновахе

Фирмы, организации

Анадоль, Андріївка, Благодатне, Валер'янівка

Анадоль

АНАДОЛЬ — село, центр сільської Ради. Розташований за 25 км на південь під районного центру і за 8 км від залізничної станції Карань. Населення — 741 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Лідине, Новоолексіївка, Полкове. На території Анадоля розташована центральна садиба колгоспу ім. Леніна, який мав 3775 га орної землі. Це — одне з великих багатогалузевих господарств району. Виробничий напрям — м'ясо-молочне тваринництво, птахівництво. Розвивається така галузь, як вівчарство. Вирощуються також зернові та технічні культури (соняшник). У 1968 році тут зібрано з га по 33 цнт озимої пшениці. За трудові досягнення урядовими нагородами відзначено 8 передовиків. У селі — восьмирічна школа, клуб, бібліотека. Функціонує лікарня, є дитячі ясла. Працюють 3 магазини. Село під назвою Анатоль засноване у 1826 році анатолійськими греками. 1924 року тут створено 2 ТСОЗп, які у 1930 році об'єдналися в колгосп «Авангард».

Андріївка

АНДРІЇВКА — село, центр сільської Ради. Розташована за 50 км на північний схід від районного центру і за 15 км від залізничної станції Доля. Населення — 794 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Доля, Ліобівка, Новооленівка, Червоне. Колгосп ім. Мічуріна, центральна садиба якого міститься в Андріївці, має 3696 га орної землі. Вирощуються зернові культури; тваринництво переважно м'ясного напряму. Розвиваються птахівництво, садівництво, бджільництво. У 1968 році тут вироблено на 100 га сільгоспугідь 418.7 цнт молока і 60,2 цнт м'яса. 9 передовиків нагороджені орденами і медалями, в т. ч. голова артілі В, М. Даниленко — орденом Леніна. У селі — восьмирічна школа, клуб, бібліотека. Працюють 2 магазини. Андріївка заснована у 1908 році переселенцями з Катеринославської губернії. В Андріївці розкопано кургани з похованням доби ранньої бронзи.

Благодатне

БЛАГОДАТНЕ - селище міського типу, центр селищної Ради, розташоване за 12 км на північний захід від районного центру і за 6 км від залізничної станції Великоанадоль. Населення — 23 тис. чоловік. Селищній Раді підпорядковане також смт Комсомольський. Центральна садиба колгоспу «Шлях до комунізму» у Благодатному. Господарство має 2075 га орної землі. В артілі розвинуте м'ясо-молочне тваринництво, вирощуються зернові. 1968 року врожай озимої пшениці з га становив 37 цнт; на 100 га сільськогосподарських угідь вироблено 356,8 цнт молока і 61,5 цнт м'яса. За високі показники у сільськогосподарському виробництві 7 трудівників відзначені урядовими нагородами. У Благодатному — восьмирічна школа, клуб, бібліотека. На території селища працює майстерня районного відділення «Сільгосптехніки». Виникло Благодатне у 1840 році. У роки громадянської війни поблизу нинішнього селища точилися запеклі бої з врангелівцями, що проривалися в глиб Донбасу. У 1920 році створено КНС.

Валер'янівка

ВАЛЕР'ЯНІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 8 км від районного центру і залізничної станції Волноваха. Населення — 1552 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Благовіщенка, Зелений Гай. У Валер 'янівці міститься центральна садиба колгоспу ім. ХХII з'їзду КПРС. За артіллю закріплено 4563 га сільськогосподарських угідь. Тут вирощуються зернові, технічні та овочеві культури; розвинуте м'ясо-молочне тваринництво, птахівництво. В колгоспі працює знатний кукурудзовод, бригадир комплексної бригади, делегат 3 Всесоюзного з'їзду колгоспників, член обласної Ради колгоспів, Герой Соціалістичної Праці М. Д. Капран. На території села — середня школа, палац культури, бібліотека. Заснована Валер'янівка в середині XIX ст. переселенцями а північних губерній України. Уродженцем села є Герой Радянського Союзу Г.І. Пенежко.Адрес текущей страницы: www.volnov.org.ua

Рекомендуем: ВСЕ О ПУДРОВОМ НАПЫЛЕНИИ БРОВЕЙ