герб Волноваха
Волновахский городской портал


Главная
Добавить новость!
2021-09-24 [21:11:29]
Разделы сайта

ГНИ информирует...

О Волновахе
История города
История города (укр) Информация о районе
Природные территории
Большие и малые села
Села и посёлки (укр)
Карты, схемы
Расписание поездов
Расписание электричек
Расписание автобусов
Банки, банкоматы
Такси
Отдых, развлечения
Провайдеры, сети
Мобильная связь
Телевидение
Кабельное ТВ
Радиостанции
Архив форума
Карта сайта
Библиотеки, музеи
Газеты
Учебные заведения
Организации города
Достопримечательности:
Великоанадольский лес
Дендрарий
Лесной колледж
Музей леса
Монастырь

Архив новостей

Друзья сайта

Устав территориальной громады

Форум

Фотогалерея

Поиск работы

Погода в Волновахе

Фирмы, организации

Петрівське, Прохорівка, Рибінське, Равнопіль, Свободне

Петрівське

ПЕТРІВСЬКЕ — село, центр сільської Ради, розташоване за 25 км на північний захід від районного центру і залізничної станції Волноваха. Населення — 1687 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Кропивницьке, Степне. У селі розмішена центральна садиба колгоспу ім. Жданова, площа орної землі якого становить 5298 га. Вирощуються переважно зернові культури; тваринництво м'ясо-молочного напряму. За високі показники у розвитку сільського господарства 9 колгоспників нагороджені орденами і медалями. Комбайнер М. В. Третяк — орденом Леніна. На території Петрівського — середня школа, палац культури, бібліотека. Функціонує лікарня. Є дитячі ясла. Працюють побутовий комбінат, 3 магазини. Село засноване у другій половині XVIII ст. переселенцями з Харківської губернії.

Прохорівка

ПРОХОРІВКА — село, центр сільської Ради. Розташована за 20 км на південний схід від районного центру і за 8 км від залізничної станції Тавла. Населення — 468 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Малогнатівка, Тарасівка, Чичеріне. На території Прохорівки розташована центральна садиба колгоспу ім. XXI з'їзду КПРС. Артіль має 3551 га орної землі. Основний виробничий напрям — вирощування зернових культур; тваринництво м'ясо — молочного напряму. У 1968 році тут зібрано з кожного га 42,9 цнт озимої пшениці, 32 цнт зерна кукурудзи. У селі — восьмирічна школа, клуб, бібліотека. Заснована Прохорівка у 1924 році.

Рибінське

РИБІНСЬКЕ (давня назва — Губинське) -село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на південний схід від районного центру і за 6 км від залізничної станції Тавла. Населення — 1187 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Ближнє, Василівка, Кипуче, Новомиколаївка, Трудівське. На території Рибинського міститься найбільше в області спеціалізоване господарство -Волноваська птахофабрика, яка має 6516 га орної землі. Всі процеси механізовано. 7 передовиків мають урядові нагороди. Радгосп «Волноваський» створений у 1934 році. З 1949 до 1961 року його очолював І. Д. Саввахай, якому присвоєно високе звання Героя Соціалістичної Праці. На базі радгоспу у 1963 році організовано птахофабрику. У селі — середня школа, палац культури, бібліотека. Є комбінат побутового обслуговування, 4 магазини. Засновано село у 1930 році.

Равнопіль

РІВНОПІЛЬ - село, центр сільської Ради. Розташований за 3 км на південний захід від районного центру і за 8 км від залізничної станції Зачатівка. Населення — 1194 чоловіка. Сільській Раді підпорядковане також с-ще Передове. Центральна садиба Донецької птахофабрики, створеної у 1964 році, розташована у Рівнополі. Тут розвинуте також м'ясо-молочне тваринництво, вівчарство. Вирощуються зернові та овочеві культури. Господарство має 4746 га орної землі. Є виробничі майстерні, автогараж, будівельний цех. У селі — восьмирічна школа, палац культури, бібліотека. Працюють радіовузол, комбінат побутового обслуговування. Рівнопіль потопав в зелені, більшість вулиць його заасфальтовано, налагоджено центральне водопостачання. Заснування села належить до середини XIX ст. Першими жителями були переселенці з Прибалтики.

Свободне

СВОБОДНЕ (давня назва — Апостолівка) -село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км на південний схід від районного центру і за 4 км від залізничної станції Тавла. Населення — 2683 чоловіка. Сільській Раді підпорядковане також с. Дмитрівка. Колгосп «Авангард», центральна садиба якого розміщена у Свободному, має 3194 га орної землі. Вирощуються зернові культури, напрям у тваринництві — виробництво м'яса і молока. У 1969 році з кожного га зібрано 28,6 цнт зернових. За трудові досягнення орденом Леніна нагороджені завідуючий молочнотоварною фермою В. М. Нестеренко і заступник голови правління колгоспу І. М. Литвин.Адрес текущей страницы: www.volnov.org.ua

Рекомендуем: Кухня 80 фото печеный дизайн интерьера кухни.